Telefon
telefon: 61 853 80 37
E-mail
facebook google + goldenline
Aktualności

Szanowni Państwo,

 

w związku z ustaniem stanu epidemiologicznego z dniem 1 lipca 2023 uprzejmie informujemy o zmianach w przepisach związanych z uprawnieniami energetycznymi.

 

Uprawnienia elektryczne gr 1 tzw. SEP, cieplne gr 2 oraz gazowe gr 3, które traciły ważność od dnia 1 marca 2020  do 1 lipca 2023 , są ważne do 180 dni od dnia następującego po dniu odwołania stanu zagrożenia epidemicznego czyli ww. uprawnienia są ważne do 29 grudnia 2023.

 

Do tego czasu należy przedłużyć uprawnienia  – ponownie zdać egzamin kwalifikacyjny.

 

Nasz Ośrodek oferuje możliwość zdawania egzaminów zdalnie oraz stacjonarne w naszym Ośrodku. Oferujemy również szkolenia przygotowujące do egzaminów kwalifikacyjnych również zdalnie oraz stacjonarnie.

 

Szczegóły na stronie: https://www.odksimp.pl/menu/uprawnienia-energetyczne-gr1-gr2-gr3/ oraz po kontakcie telefonicznym: 728 339 309  lub mailowym: magda.chojnicka@odksimp.pl.

 

Zapraszamy do kontaktu z naszym Ośrodkiem – zdobądź uprawnienia w jeden dzień.

 

 


Otwarta Rekrutacja :

Oferta pracy:  wykładowca/ trener/instruktor w zakresie obsługi lub konserwacji urządzeń transport bliskiego (podlegających pod Urząd Dozoru Technicznego)

Ośrodek Doskonalenia Kadr SIMP w Poznaniu to nowoczesna firma szkoleniowa. Zajmujemy się kompleksową organizacją szkoleń zawodowych umożliwiających zdobycie nowych uprawnień i kwalifikacji zawodowych.

W zawiązku z rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

wykładowcy/ trenera/instruktora w zakresie obsługi lub konserwacji urządzeń transport bliskiego (podlegających pod Urząd Dozoru Technicznego)

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

– prowadzenie zajęć teoretycznych i praktycznych w zakresie obsługi lub konserwacji urządzeń takich jak: wózki widłowe, suwnice, wciągniki i wciągarki, żurawie, podesty, dźwigi lub innych urządzeń transportu bliskiego
– prowadzenie dokumentacji szkoleniowej
– przygotowanie materiałów dydaktycznych
– doradztwo w zakresie szkoleń

Nasze wymagania:

– kandydat powinien posiadać wiedzę teoretyczną oraz umiejętności praktyczne do prowadzenia ww. szkoleń
– przygotowanie pedagogiczne będzie dużym atutem
– ważne uprawnienia UDT w zakresie prowadzonych zajęć
– prawo jazdy kat. B
– komunikatywność
– wysoka kultura osobista
– dyspozycyjność
– mile widzialne doświadczenie w prowadzeniu szkoleń

Oferujemy:

– zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie lub umowy o pracę lub umowy b2b
– stałe zlecenia
– praca na terenie wielkopolski (najczęściej w obrębie Poznania)
– atrakcyjne wynagrodzenie
– elastyczny czas pracy
– miłą atmosferę w pracy

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie CV na adres mailowy: biuro@odksimp.pl
Prosimy o umieszczenie na CV klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych z związku w przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”


 

O Nas: Od 2010 roku stawiając na dynamiczny rozwój płaszczyzny szkoleniowej, a także chęci wyjścia naprzeciw zapotrzebowaniom Klientów. Niewątpliwym atutem ODK SIMP jest posiadanie wysoko kwalifikowanej kadry wykładowców.  Doświadczenie  kadry ODK SIMP jest nie tylko poparte  dyplomami, certyfikatami i odbytymi kursami, ale także praktyką zawodową realizowaną zarówno w pracy jak i na szkoleniach. Wpływa to na jakość i fachowość prowadzonych zajęć. Kolejnym profitem korzystania z oferty Ośrodka jest poczucie komfortu jakie zapewnia ODK SIMP uczestnikom w kwestii organizacji miejsca szkoleń. Mianowicie firma dostosowuje ofertę w zależności od rodzaju i potrzeb Klienta. Mając na uwadze rozwój i nadążanie za ciągłymi zmianami Ośrodek pozostaje otwarty na wszelkie zapytania co do organizacji nowych szkoleń, których nie ma w ofercie. Koncepcja szkoleń dopasowanych do potrzeb Klientów pozwala stworzyć szereg możliwości, które są odpowiedzią na nowe trendy i zainteresowania. Oprócz szkoleń otwartych organizujemy również szkolenia zamknięte, które indywidualnie projektujemy dla klienta.


Ośrodek Doskonalenia Kadr SIMP w Poznaniu w 2013 roku uzyskał zaświadczenie o wpisie do ewidencji szkół i placówek niepublicznych. Posiadamy również wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Poznaniu.

fotofoto


Ośrodek Doskonalenia Kard SIMP Cecylia Kolonowska – Majtas z siedzibą w Poznaniu, ul. Wieniawskiego 5/9 szanując Państwa dane osobowe informuje, iż:  wdrożyła środki techniczno organizacyjne wynikające z Ogólnego Rozporządzenia Ochrony Danych Osobowych Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 roku, a także stosuje zasady związane z domyślną ochroną danych osobowych, jak również zgodnie z filozofią naszej firmy zbiera tylko i wyłącznie minimalną ilość danych osobowych mając na uwadze zasady przetwarzania danych osobowych. Ośrodek Doskonalenia Kard SIMP Cecylia Kolonowska – Majtas  przetwarza dane osobowe w celu przygotowania oferty oraz zawarcia umowy zgodnie z Art. 6 Ust.1 Lit. „B” – jak przygotowania oferty sprzedaży naszych szkoleń. Każdy posiada  prawo dostępu do sowich danych osobowych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia skargi do GIODO (UODO). Przesłane dane osobowe nie podlegają zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, ani profilowaniu. Państwa dane osobowe nie będą przekazywane do Państw Trzecich.
Jeżeli wyrazili Państwo zgodę na otrzymywania informacji handlowych informujemy, że mogą ją Państwo wycofać w każdym momencie. Wystarczy wysłać do nas E-maila wpisując w tytule: rezygnacja z powiadomień o szkoleniach”

 

Copyright by ODKSIMP