Telefon
telefon: 61 853 80 37
E-mail
facebook google + goldenline
Oferty pracy

Oferta pracy:  wykładowca/ trener/instruktor w zakresie obsługi lub konserwacji urządzeń transport bliskiego (podlegających pod Urząd Dozoru Technicznego)

Ośrodek Doskonalenia Kadr SIMP w Poznaniu to nowoczesna firma szkoleniowa. Zajmujemy się kompleksową organizacją szkoleń zawodowych umożliwiających zdobycie nowych uprawnień i kwalifikacji zawodowych.

W zawiązku z rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

wykładowcy/ trenera/instruktora w zakresie obsługi lub konserwacji urządzeń transport bliskiego (podlegających pod Urząd Dozoru Technicznego)

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

– prowadzenie zajęć teoretycznych i praktycznych w zakresie obsługi lub konserwacji urządzeń takich jak: wózki widłowe, suwnice, wciągniki i wciągarki, żurawie, podesty, dźwigi lub innych urządzeń transportu bliskiego
– prowadzenie dokumentacji szkoleniowej
– przygotowanie materiałów dydaktycznych
– doradztwo w zakresie szkoleń

Nasze wymagania:

– kandydat powinien posiadać wiedzę teoretyczną oraz umiejętności praktyczne do prowadzenia ww. szkoleń
– przygotowanie pedagogiczne będzie dużym atutem
– ważne uprawnienia UDT w zakresie prowadzonych zajęć
– prawo jazdy kat. B
– komunikatywność
– wysoka kultura osobista
– dyspozycyjność
– mile widzialne doświadczenie w prowadzeniu szkoleń

Oferujemy:

– zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie lub umowy o pracę lub umowy b2b
– stałe zlecenia
– praca na terenie wielkopolski (najczęściej w obrębie Poznania)
– atrakcyjne wynagrodzenie
– elastyczny czas pracy
– miłą atmosferę w pracy

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie CV na adres mailowy: biuro@odksimp.pl
Prosimy o umieszczenie na CV klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych z związku w przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”


 

O Nas: Od 2010 roku stawiając na dynamiczny rozwój płaszczyzny szkoleniowej, a także chęci wyjścia naprzeciw zapotrzebowaniom Klientów. Niewątpliwym atutem ODK SIMP jest posiadanie wysoko kwalifikowanej kadry wykładowców.  Doświadczenie  kadry ODK SIMP jest nie tylko poparte  dyplomami, certyfikatami i odbytymi kursami, ale także praktyką zawodową realizowaną zarówno w pracy jak i na szkoleniach. Wpływa to na jakość i fachowość prowadzonych zajęć. Kolejnym profitem korzystania z oferty Ośrodka jest poczucie komfortu jakie zapewnia ODK SIMP uczestnikom w kwestii organizacji miejsca szkoleń. Mianowicie firma dostosowuje ofertę w zależności od rodzaju i potrzeb Klienta. Mając na uwadze rozwój i nadążanie za ciągłymi zmianami Ośrodek pozostaje otwarty na wszelkie zapytania co do organizacji nowych szkoleń, których nie ma w ofercie. Koncepcja szkoleń dopasowanych do potrzeb Klientów pozwala stworzyć szereg możliwości, które są odpowiedzią na nowe trendy i zainteresowania. Oprócz szkoleń otwartych organizujemy również szkolenia zamknięte, które indywidualnie projektujemy dla klienta.

 

Ośrodek Doskonalenia Kadr SIMP w Poznaniu w 2013 roku uzyskał zaświadczenie o wpisie do ewidencji szkół i placówek niepublicznych. Posiadamy również wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Poznaniu.

fotofoto

 

Copyright by ODKSIMP